fbpx

Rekrutacja na semestr wakacyjny

Dodatkowa rekrutacja na semestr letni 2020/2021 na studia ONLINE Filologia Angielska, Filologia Germańska, Pedagogika zarówno na I, jak i II stopień:

– możliwość zaliczenia I semestru studiów do końca września 2021 bez przyjazdów na uczelnię,  (z rozpoczęciem nauki na platformie ONLINE oraz kontynuacji studiów na II semestrze od października 2021). 

– nauka TYLKO w trybie zdalnym na platformie online WSL w  okresie wakacyjnym, we własnym tempie, dostosowanym do potrzeb/możliwości studiującego – gotowe kursy online, profesjonalni wykładowcy z dużym doświadczeniem w pracy na platformie; możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi (webinaria, konsultacje)

– BEZ ŻADNYCH PRZYJAZDÓW NA UCZELNIĘ (nawet po ewentualnym zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu) = duże oszczędności dzięki zerowym kosztom związanym z przylotami/przyjazdami/noclegami, itp.

Bezpieczna przyszłość

Umiejętność posługiwania się swoją wiedzą online jest dobrą inwestycję, która zaprocentuje także po zakończeniu epidemii. Świat zmierza bowiem do coraz większej cyfryzacji. Jeżeli potrafisz sprawnie działać w sieci a dodatkowo perfekcyjnie posługujesz się językiem angielskim, możesz być spokojny o swoją przyszłość. 

Masz umiejętności w pracy online? Gwarantujesz sobie i swojej rodzinie bezpieczną przyszłość finansową. 

Jak się zapisać?

1.Wejdz na stronę: https://wsl.edu.pl/rekrutacja/

2. Wypełnij formularz online

3. Wymagane dokumenty (ich spis znajdziesz na naszej stronie: https://wsl.edu.pl/dla-kandydatow/rekrutacja/) zeskanuj i wyślij mailem: rekrutacja@wsl.edu.pl lub wyślij pocztą:

Dział Rekrutacji

Ul. Nadrzeczna 7

42-200 Częstochowa

4. Decyzję o przyjęciu na studia  oraz umowę wyślemy do Ciebie mailem lub pocztą

Skip to content