Pedagogika z nowoczesnymi technikami uczenia się na odległość

Zostań świadomym, kreatywnym użytkownikiem nowych technik uczenia się na odległość oraz wspieraj w tym innych!

Oferowana specjalność łączy nauczanie pedagogiki na poziomie akademickim z kształceniem umiejętności pracy w środowisku korporacji  z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi i technik. Studenci zdobędą kompetencje z zakresu projektowania i realizowania rozmaitych działań edukacyjnych oraz tworzenia różnego typu zasobów edukacyjnych.

Specjalność to unikatowe studia o charakterze e-learningowym. Większość zajęć można odbyć w domu. W trakcie edukacji studenci będą korzystać z profesjonalnie przygotowanych materiałów e-learningowych, uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych on-line oraz mieć stały kontakt z nauczycielami akademickimi przez Internet.
.