Ostatnie dni rekrutacji na semestr letni

Wyższa Szkoła Lingwistyczna ogłasza ostatnie dni rekrutacji na studia online z filologii angielskiej i germańskiej, zarówno na I, jak i II stopień. Nie przegap swojej szansy na zdobycie wykształcenia z najwyższej półki, bez konieczności rezygnacji z innych życiowych pasji czy obowiązków!

Elastyczność i wygoda

Nasze studia online zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności, umożliwiając Ci naukę w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz interaktywnych materiałów dostępnych na platformie Moodle, oferujemy jedynie dwa zjazdy weekendowe w semestrze, podczas których odbywają się zajęcia w czasie rzeczywistym, oraz jeden zjazd egzaminacyjny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość kształcenia, jak i elastyczność w planowaniu swojego czasu.

Przystępne Finansowanie

Rozumiemy wyzwania finansowe, przed którymi stoją nasi studenci. Dlatego oferujemy możliwość rozłożenia czesnego na 4 nieoprocentowane raty, zapewniając, że wszystkie semestry są w tej samej, przystępnej cenie. To nasz sposób, by ułatwić Ci dostęp do najlepszego wykształcenia.

Wsparcie finansowe

Wiemy, jak ważne jest wsparcie w trakcie studiów, dlatego nasi studenci mają możliwość ubiegania się o wysokie stypendia, które pomogą zminimalizować obciążenie finansowe związane z nauką. To doskonała okazja, by skupić się na rozwoju osobistym i zawodowym, nie martwiąc się o aspekty materialne.

Dołącz do nas!

Nie pozwól, aby ta wyjątkowa szansa Cię ominęła. Zostało tylko kilka dni na podjęcie decyzji, która może zmienić Twoje życie. Zarejestruj się już dziś i rozpocznij swoją podróż w świecie języków obcych z Wyższą Szkołą Lingwistyczną. Czekamy na Ciebie, gotowi dostarczyć Ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu na globalnym rynku pracy.

Twoja przyszłość zaczyna się teraz. Nie przegap swojej szansy na edukację, która przeniesie Cię tam, gdzie zawsze chciałeś być.