fbpx

Lingwistyka Stosowana z modułem pedagogicznym to specjalizacja dostosowana do wymogów świata, w którym żyjemy. Jej największą zaletą jest wszechstronność, która łączy praktyczną znajomość wybranego języka obcego z językoznawstwem i wiedzą z zakresu glottodydaktyki.

Jest to idealna specjalizacja dla osób, które chcą uczyć języka obcego w nowoczesny i kreatywny sposób korzystając z możliwości nowych technologii.
W ramach tej specjalizacji przygotujemy Cię do pracy w międzynarodowym środowisku, damy Ci wiedzę o kulturze wybranego obszaru językowego i powiążemy to z językoznawstwem stosowanym. Ponadto przygotujemy Cię do prowadzenia swojej szkoły językowej łącząc elementy zarządzania, psychologii i akwizycji języka obcego. Nasz program zawiera taką samą liczbę godzin i przedmiotów jaka jest zapisana w standardach kształcenia nauczycieli.
Stawiamy na praktyczne umiejętności, nasi studenci uczą się metod i technik, które są gotowe do wdrożenia w pracy z uczniami. Ponadto, wprowadziliśmy przedmioty takie jak: Wybrane Zagadnienia Języka Popkultury oraz Nauczanie Zdalne i E-learning, które dadzą naszym studentom bazę narzędzi internetowych i umiejętność prowadzenia efektywnych i ciekawych lekcji języka.
Nauczanie Online – z nami już nie będzie takie straszne, pokażemy Ci jak wykorzystywać:
 – interaktywne quizy, które motywują uczniów
–  aplikacje do nauki języka przez muzykę
– interaktywne tablice i prezentacje
– komunikatory internetowe i platformy e-learningowe – u nas dowiesz się, które sprawdzają się najlepiej w pracy z uczniami na odległość.

Perspektywy zatrudnienia:
– lektor języka obcego
– trener umiejętności językowych w firmach
– właściciel szkoły językowej
– praca w mediach i wydawnictwach
– praca w instytucjach  europejskich
Skip to content