fbpx

WSL po godzinach

Właśnie jesteś w miejscu, gdzie pomimo całego zgiełku, możesz poświęcić czas tylko dla siebie. W miejscu, gdzie mimo wszystkich spraw zawodowych, o których wciąż musisz pamiętać, możesz pomyśleć o sobie i swoim rozwoju. Zdecydować z jakimi ludźmi ci „po drodze”, z kim chciałbyś/abyś się spotkać, jakie odpowiedzi znaleźć.

„Weź” nas jak ciekawą książkę z półki, która przyciągnęła twoją uwagę. Posłuchaj i zadaj sobie pytania jaki/ka jesteś? Kim chcesz być? Co dalej chcesz robić?

Wsl po godzinach, to miejsce, w którym zapraszać cie będziemy na spotkania z ciekawymi ludźmi, szkolenia wspomagające samorozwój, wykłady na inspirujące tematy – wszystko dlatego, że jesteś z nami – Wyższą Szkołą Lingwistyczną.

Poniżej harmonogram naszych spotkań począwszy od 10 lutego.

Magdalena Kopenhagen połączy się z nami z Lipska (Niemcy), aby podpowiedzieć Wam jak podnieść jakość życia. Wszystko co jest potrzebne do wzięcia udziału to kliknąć w link i zapisać się na webinar.

Poniżej zapraszamy do podzielenia się waszymi refleksjami, oraz zachęcamy do zaproponowania kolejnej interesującej Was tematyki. My postaramy się je dla Was zorganizować.

1 thought on “WSL po godzinach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content