WSL po godzinach

Właśnie jesteś w miejscu, gdzie pomimo całego zgiełku, możesz poświęcić czas tylko dla siebie. W miejscu, gdzie mimo wszystkich spraw zawodowych, o których wciąż musisz pamiętać, możesz pomyśleć o sobie i swoim rozwoju. Zdecydować z jakimi ludźmi ci „po drodze”, z kim chciałbyś/abyś się spotkać, jakie odpowiedzi znaleźć.

„Weź” nas jak ciekawą książkę z półki, która przyciągnęła twoją uwagę. Posłuchaj i zadaj sobie pytania jaki/ka jesteś? Kim chcesz być? Co dalej chcesz robić?

Wsl po godzinach, to miejsce, w którym zapraszać cie będziemy na spotkania z ciekawymi ludźmi, szkolenia wspomagające samorozwój, wykłady na inspirujące tematy – wszystko dlatego, że jesteś z nami – Wyższą Szkołą Lingwistyczną.

Poniżej harmonogram naszych spotkań począwszy od 10 lutego.

Magdalena Kopenhagen połączy się z nami z Lipska (Niemcy), aby podpowiedzieć Wam jak podnieść jakość życia. Wszystko co jest potrzebne do wzięcia udziału to kliknąć w link i zapisać się na webinar.

Poniżej zapraszamy do podzielenia się waszymi refleksjami, oraz zachęcamy do zaproponowania kolejnej interesującej Was tematyki. My postaramy się je dla Was zorganizować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content