fbpx

Rekrutacja na semestr wakacyjny trwa. Rozpocznij studia pod koniec czerwca, ucz się online w wakacje i rozpocznij 2 semestr od października 2023 r.


Czy semestr wakacyjny różni się czymś od semestru letniego i zimowego?

Tylko tym, że jest realizowany w wakacje dzięki czemu możesz rozpocząć studia pół roku wcześniej i pół roku wcześniej ukończyć.

Na jakie kierunki prowadzimy rekrutację?
Rekrutujemy na studia I i II stopnia na Filologii Angielskiej, Filologii Germańskiej

Jak będzie wyglądała nauka?
Nauka będzie się odbywała TYLKO w trybie zdalnym na platformie online, we własnym tempie, dostosowanym do potrzeb/możliwości studiującego dzięki gotowym kursom online przygotowanym przez wykładowców z dużym doświadczeniem w pracy na platformie. Będzie istniała także możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi (webinaria, konsultacje). Dzięki nauce online zyskujesz duże oszczędności dzięki zerowym kosztom związanym z przylotami/przyjazdami/noclegami, itp. Jak się zapisać? 1.Wejdz na stronę: http://www.wsl.edu.pl/rekrutacja/ 2. Wypełnij formularz online 3. Wymagane dokumenty (ich spis znajdziesz na naszej stronie: http://www.wsl.edu.pl/dla-kandydatow/rekrutacja/) zeskanuj i wyślij mailem: rekrutacja@wsl.edu.pl 4. Decyzję o przyjęciu na studia oraz umowę wyślemy do Ciebie mailem

Skip to content